יום שלישי , 23 אוקטובר 2018
חם באתר:
דף הבית » סקס

סקס

  • דבר יפה

    אם כבר מדברים- אז דבר יפה

  • דבר יפה

    קמפיין מילים שכדאי לדעת

  • HIV ולא איידס

    יום האיידס העולמי

סקס: מוגן או לא? מחקר חדש

Condom bursting icon.

סקס.. רק המילה הזו מקפיצה אנשים לטוב ולרע. מסיונירי, קינקי או עם עצמך- כולנו עושים סקס. מחקר ישראלי חדש מנסה הלתחקות אחרי הפרקטיקות המיניות של הקהילה הגאה או במילים אחרות, איך הומואים מזדיינים ועד כמה אנחנו שומרים על עצמנו תוך כדי. המחקר הוא יוזמה של מס' חוקרים התנהגותיים ואפידימיולוגיים בישראל ובשיתוף עם הוועד למלחמה באיידס ומיועד לכל הומו באשר הוא. ... קרא עוד »

ה-סופרקונדום: המצאת העשור

אולימפיאדת קונדומים

קונדום מסוג חדש יצא לאוויר העולם וכדאי להתחיל להתרגש ממנו כבר עכשיו: קונדום מסוכך (מילה שימושית מאוד) בג'ל קוטל מחלות מין! הרפס? HIV? HPV? או אפילו היריון לא רצוי? אפשר להניח את הפחדים בצד- היצרנית, חברת סטארפארמה האוסטרלית, נמצאת בעסק של "לנקות אחרי הפאשלות של ליל אמש" כבר כמה שנים טובות ונודעה לאחר שהמציאה ג'ל וגינאלי למניעת מחלות מין- VivaGel. טבעי ... קרא עוד »

חוברת "לדעת טוב" להומו הדתי

GAVRA

באפריל האחרון פרסמנו את אייטם "איך אומרים הומו בדתית?" שסקר בקצרה יוזמה חדשה וחשובה: חוברת מידע מיני להומואים מהמגזר הדתי/מסורתי. אז החוברת סוף סוף מצאה את דרכה לבית הדפוס- והיום, 19 באפריל 2014, היא מגיחה לאוויר העולם לראשונה. מה שהתחיל כיוזמה של אדיר ינקו,רכז ב.ל.ה דואגת (זרוע ההסברה ומניעה בקהילה הגאה של הוועד למלחמה באיידס) הבשיל לשיתוף פעולה מוצלח של כמה ... קרא עוד »

1M$ מקרן ביל ומלינדה גייטס לממציא הקונדום המושלם

One_million

מיליון דולר תמורת קונדום במרץ 2013, קרן ביל ומלינדה גייטס יצאה בקריאה להמצאת הקונדום המושלם. כחלק ממענה העולמי להתפשטות נגיף ה- HIV בעולם,. קרא עוד »