יום שלישי , 23 אוקטובר 2018
חם באתר:
דף הבית » חדשות וכותרות » מה נסגר עם ג'ארד לטו?
מה נסגר עם ג'ארד לטו?

מה נסגר עם ג'ארד לטו?

אתם בטח זוכרים אותו בזכות הזכיה בפרס האוסקר הנחשק בסרט "מועדון הלקוחות של דאלאס". הסרט, בו הוא מופיע לצד מת'יו מקונוהי, מגולל סיפור אמיתי על  נשא HIV המבריח תרופות לא חוקיות לטקסס לאחר שהוא גילה שהן מסייעות לתסמיני המחלה.

אוסקר 2014

אוסקר 2014

חצי חצי. לטו/ רייאון

ג'ארד לטו לא טירון בשואו ביזנס. הוא יכול לנפנף בקריירה מגוונת שחוץ מקולנוע כוללת גם מוסיקה (יש לו להקה בשם Thirty seconds to Mars), כתיבה והלחנה וכיכוב בסדרות על מסך הכסף.

ליטו מגלם את רייאון, זונת רחוב שהיא  אשה טרנסקסואלית  ונשאית HIV בעצמה. אבל ליטו עושה גלים כבר כמה חודשים (מאז ספטמבר האחרון) פחות בגלל כישורי המשחק שלו ויותר בגלל.. גודל איבר המין שלו. עושה רושם שהאמריקאים (וחובביהם) לא יכולים להסיר את עיניהם מהמפשעה של ליטו שכנראה שוברת שיאים.

החדשה המרעישה של היום: אלקסיס ארקט (לשעבר רוברט ארקט האח של… שחי היום כאשה טרנסקסואלית)  חשבה שיותר מאשר שלום גלובלי, קץ לעוני ומציאת מרפא לאיידס- העולם ירצה לדעת שהיא קיימה יחסי מין עם ליטו ושהאיבר שלו משהו מיוחד.

ליטו ידוע כשחקן שלוקח את עצמו ברצינות. כל כך ברצינות שכשהוא עובד על סרט הוא נכנס לדמות אותה הוא מגלם על הסט וגם מחוצה לו, גם אם זה בא על חשבון הבריאות שלו (עיינו ערך כמה רזה רייאון ב"מועדון הלקוחות של דאלאס").

אודות admin

השאירו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסםשדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>