יום רביעי , 26 ספטמבר 2018
חם באתר:
דף הבית » סקס » סקס: מוגן או לא? מחקר חדש
סקס: מוגן או לא? מחקר חדש

סקס: מוגן או לא? מחקר חדש

סקס.. רק המילה הזו מקפיצה אנשים לטוב ולרע. מסיונירי, קינקי או עם עצמך- כולנו עושים סקס. מחקר ישראלי חדש מנסה הלתחקות אחרי הפרקטיקות המיניות של הקהילה הגאה או במילים אחרות, איך הומואים מזדיינים ועד כמה אנחנו שומרים על עצמנו תוך כדי.

המחקר הוא יוזמה של מס' חוקרים התנהגותיים ואפידימיולוגיים בישראל ובשיתוף עם הוועד למלחמה באיידס ומיועד לכל הומו באשר הוא. השאלון אנונימי לחלוטין ומספיק לענות עליו פעם אחת. אם אתם תושבי קבע באטרף- סביר להניח שנתקלתם כבר בשאלון הזה, מוזמנים להמשיך הלאה ולקרוא את האייטם הבא.

חיובי ל-HIV? לחץ כאן

שלילי ל-HIV? לחץ כאן

למה זה חשוב? מכמה סיבות:

1. כי זה עושה סקס טוב יותר. מחקרים מראים שדיבור על סקס בין פרטנרים ובכלל מאפשר קרבה גדולה יותר מה שאומר סקס טוב יותר.

2. בחברה שלא מדברים בה על מיניות והומואיות מספיק,  מחקר יכול לתת לנו רעיונות לחינוך מיני אצל חבר'ה צעירים שרק מתחילים לגלות את המיניות שלהם.

3. בהתחשב במגמת העליה של מחלות מין שונות (HIV, הרפס, עגבת ועוד כל מיני כאלה), אנחנו צריכים להבין יותר טוב למה זה קורה. כולנו יודעים שקונדום מגן עלינו אבל אנחנו משתמשים בו הרבה פחות.

שאלות ? ד"ר זהר מור ישמח לענות עליהן :  turkiz1@netvision.net.il

אודות Alon Madar

אלון מדר, 35, מתגורר בת"א, וחי עם הנגיף (בשלום) כבר 10 שנים. מדר עוסק בתחום איידס/HIV סטודנט לסוציולגיה, דייל לשעבר ופעיל חברתית בייחוד בקהילה הגאה.

השאירו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסםשדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>